0850 420 96 00
Pzt-Cum 09.00 - 19:00
Cmt 10.00 - 14.00

BASIN & MEDYA

Basın Bülteni - Denize İndirilişine Son 100 Gün: MSC Grandiosa’nın Her Yaştan Misafire En Zengin Tatil Deneyimi Yaşatabilmesinin Beş Nedeni

DENİZE İNDİRİLİŞİNE SON 100 GÜN: MSC GRANDIOSA’NIN HER YAŞTAN MİSAFİRE EN ZENGİN TATİL DENEYİMİ YAŞATABİLMESİNİN BEŞ NEDENİ

 

Cenevre, İsviçre, 1 Ağustos 2019 – TV yıldızı Michelle Hunziker’in sunuculuğunu üstlendiği, MSC Cruises’un ilk Meraviglia-Plus gemisi MSC Grandiosa’nın, 9 Kasım’da muhteşem bir törenle Almanya Hamburg Limanı’nda suya indirilmesine sadece 100 gün kaldı.

11 yemek salonu, 21 bar ve lounge alanı, dünya standartlarında eğlencesi, geminin kalbindeki Akdeniz stili gezinti alanı ve çok daha fazlası ile MSC Grandiosa her yaştan misafir için en ideal gemi. Dikkat çeken özelliklerinden bazıları ise aşağıdaki gibidir:

  1. ÇEVRE DOSTU GEMİ

MSC Grandiosa, MSC Cruises tarafından ekolojik ilkelere bağlılıkla oluşturulan çevre bilinci programı doğrultusunda, son teknolojik çevreci sistemleri ve yenilikçi deniz teknolojileriyle, bir kruvaziyer gemisinden beklenebilecek çevrecilik performansının sınırlarını zorluyor.

  1. MSC FOR ME VE ZOE

HARMAN International ve Samsung Electronics işbirliği ile yaratılan ve ilk kez bu yılın başlarında MSC Bellissima ile görücüye çıkan MSC Cruises’un sektör lideri konuşabilen yapay zekası ZOE, MSC for Me dijital sisteminin bir parçası olarak MSC Grandiosa’nın tüm kabinlerinde misafirlerle buluşacak. Yedi dilde hizmet veren bu dijital asistan seyahate ilişkin yüzlerce soru cevaplayabiliyor, gemideki etkinliklerle ilgili bilgi verebiliyor, hizmetleri satın alma konusunda yardımcı olabiliyor ve misafirlere önerilerde bulunabiliyor.

  1. LEZİZ YEMEK SEÇENEKLERİ

MSC Grandiosa; eşsiz Akdeniz lezzetlerini misafirlerle buluşturacak olan üç ana restoranın yanı sıra uluslararası bir büfe ve dört özel restoranı* ile misafirlerin hizmetinde olacak.

  • HOLA! Tapas Bar ilhamını İspanyol mutfağından alan ve 2 Michelin Yıldızlı şef Ramón Freixa tarafından hazırlanan zengin menüsüyle misafirlere leziz bir deneyim yaşatacak. 56 kişilik kapasitesi ve 150 metrekarelik alanıyla bu sıcak atmosfer misafirlere Akdeniz stili yemek fırsatı sunacak.
  • La joie de vivre felsefesini zengin bir tartar, şarküteri ve peynir çeşitliliği içeren, ayrıca ara sıcakların yanı sıra Fransız mutfağının Boeuf Bourguignon, Steak Tartar ve ördek konfi gibi geleneksel tatlarını da misafirlerle buluşturan L’ATELIER BISTROT misafirlere yeni deneyimler yaşatacak.
  • BUTCHER’S CUT restoranı ise et severler için biçilmiş bir kaftan. Misafirler MSC Grandiosa’da usta bir kasabın maharetlerini açık mutfakta bizzat seyredebilme fırsatına sahip olacak.
  • KAITO TEPPANYAKI AND SUSHI BAR, bu restoranlarda Japon mutfağının modern Doğu-Batı pişirme stilini, dört adet teppenyaki ızgara ile gemiye taşıyan usta şefler, otantik ve iştah kabartan yemekleri hazırlarken, misafirleri de çeşitli el cambazlıklarıyla büyüleyecekler. Hemen yan tarafta ise usta suşi şefleri en leziz suşiyi, saşimiyi ve tempurayı misafirlerle buluşturacak.
  1. İKİ YEPYENİ CIRQUE DU SOLEIL AT SEA GÖSTERİSİ

MSC Grandiosa, Cirque du Soleil at Sea gösterilerinin yer aldığı üçüncü gemi olacak ve ayrıca bu gemiye özel olarak hazırlanan yepyeni iki gösteriye de ev sahipliği yapacak. Hali hazırda bu nefes kesici gösteriler, Cirque du Soleil ile uzun süreli işbirliğin bir parçası olarak misafirleri MSC Meraviglia ve MSC Bellissima’da büyülemeye devam ediyor.

  1. LÜKS MSC YACHT CLUB

MSC Yacht Club deneyimi, üstün özelliklerle donatılmış suitleriyle, 24 saat butler hizmetiyle ve “gemi içinde gemi” konsepti ile misafirlerini geminin sunduğu tüm fırsatlardan yararlandırırken ayrıca bu özel atmosferde yemenin, içmenin, yüzmenin ve güneşlenmenin keyfini doyasıya çıkarmalarını sağlamaktadır.