BASIN & MEDYA

Basın Bülteni - MSC Cruises, MSC Grandiosa’ya özel olarak hazırlanan, Cirque du Soleil at Sea ekibinin gösterilerinden yeni resimler yayımladı.

CIRQUE DU SOLEIL AT SEA  EKİBİNDEN  MSC GRANDIOSA’YA ÖZEL  NEFES KESİCİ 2 YENİ GÖSTERİ

 

Cenevre, İsviçre, 11 Aralık 2019 - MSC Cruises bugün, yalnızca MSC Grandiosa’ya özel olarak hazırlanan, Cirque du Soleil at Sea ekibinin gösterilerinden yeni resimler yayımladı.
COSMOS, Journey to the Unbelievable’da misafirler, cesur bir astronot ile galakside kendilerini keşfetme arayışı üzerine nefes kesici bir yolculuğa çıkıyor. EXENTRICKS, Expect the Unexpected misafirleri, bu yüksek tempolu gösteride birbirinden farklı sürprizler bekliyor.

COSMOS’un üç sanatçı için özel olarak geliştirdiği ve akrobatik araçlarla yapılacak olan ‘Ginger Rope’ performansı izleyenleri büyüleyecek. Akrobatlar, gezegenlerin çevresindeki halkaları saran hareketli ipler ile dönen sahnenin yörüngesinde uçacaklar. Tüm Cirque du Soleil at Sea gösterileri içerisinde EXENTRICKS ilk kez, seyirciye olay örgüsü içerisinde önemli roller vererek misafirleri gösterinin merkezine koyacak ve daha önce hiç olmadıkları kadar bu özel deneyime yaklaştıracak.

Her bir Cirque du Soleil at Sea şovu, MSC Cruises’un Meraviglia sınıfı gemileri için özel olarak yaratılan özgün bir prodüksiyondur. Yalnızca MSC Cruises misafirleri için hazırladığı altı özel gösterisi ile Cirque du Soleil, yaratıcılık sınırlarını genişleterek, süreçleri hazırlamakta ve  ilham verici deneyimler sunmak adına gelişmeye ve keşfetmeye devam etmektedir. Cirque du Soleil at Sea ekibinin altı muhteşem gösterisi için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=S4AbLlP-PI4&feature=youtu.be

Fotoğraf: © Ivan Sarfatti