0850 420 96 00
Pzt-Cum 09.00 - 19:00
Cmt 10.00 - 14.00

BASIN & MEDYA

Basın Bülteni - MSC Magnifica’da 130 Milyon Euro Yatırım İle Değişim Başlıyor, 2021 Yaz İçin İse Rezervasyonlar Başladı

MSC MAGNIFICA’DA 130 MİLYON EURO YATIRIM İLE DEĞİŞİM BAŞLIYOR, 2021 YAZ İÇİN İSE REZERVASYONLAR BAŞLADI

  • Hem yeniden tasarlanacak hem de genişletilecek  olan MSC Magnifica gemisi içerisinde iki önemli çevresel gelişmeyi barındıracak: teknoloji harikası Selektif Katalizör Düşürme (SCR) sistemi ve yeni nesil Gelişmiş Atık Su Arıtma (AWT) sistemi.
  • Ayrıca MSC Magnifica misafirleri, Kuzey Avrupa, Baltık Başkentleri, Kanarya Adaları & Madeira ve Akdeniz’i keşfederken, aynı zamanda gemideki daha fazla ortak alanın, geliştirilmiş konaklama seçeneklerinin ve yeni birtakım özelliklerin tadını çıkarabilecekler.

MSC Cruises, yenilenen tasarımıyla 2021 yaz sezonunda Southampton, İngiltere’den denize açılacak olan MSC Magnifica gemisi için rezervasyonların satışa açıldığını bildirdi. Gemi, 2021’in başlarında 130 milyon EURO’luk bir değişim geçirerek yeni özellikleriyle daha fazla konfor sağlayacak ve 7,000 m2 olmak üzere toplamda 23 metre daha genişletilecek.

Çalışmalar tamamlandığında MSC Magnifica, şirketin tüm filosundaki lider çevre dostu teknolojilerden iki büyük ve önemli gelişmeyi içerisinde barındıracak: teknoloji harikası Selektif Katalizör Düşürme (SCR) sistemi ve yeni nesil Gelişmiş Atık Su Arıtma (AWT) sistemi. 

Bu büyük değişimin ardından MSC Magnifica ekstra 215 kabine daha sahip olacak. Böylece tüm gemideki toplam balkonlu kabin oranı %63’e yükselirken baştan sona geliştirilmiş misafir konaklama seçenekleri, ekstra 800 m2’lik güneşlenme güvertesi, yepyeni bir su parkı, çocuklar için yeniden tasarlanan alanlar, iki yeni restoran ve alışveriş merkezi gibi ek özellikleri de içerisinde barındıracak.

Ayrıca MSC Cruises; MSC Magnifica için Kanarya Adaları & Madeira, Kuzey Avrupa ve Baltık Başkentleri gibi en popüler destinasyonlar da dahil, yeni ve kapsamlı güzergahlar sunacağını da duyurdu.

MSC Magnifica, 12 Eylül itibariyle satışa açılmış olup 12 Aralık’tan önce rezervasyon yaptıran misafirler, %5 oranında erken rezervasyon indirimi kazanacaklar. Voyagers Club Üyeleri ise, erken rezervasyon indirimine ek olarak %5 oranında üyelik indiriminden de yararlanabilecekler.