BASIN & MEDYA

SAMSUNG - MSC CRUISES İŞBİRLİĞİ

MSC CRUISES yeni nesil akıllı gemilerini,SAMSUNG teknolojisiyle donatıyor

 

MSC Cruises, 12 Ocak 2016’da Milano’da Samsung Genel Merkezi’nde  imzalanan sözleşme kapsamında , 2017’de suya inecek yeni nesil gemilerini, kabinlerdeki televizyonlardan ortak alanlara ve sağlık merkezlerine kadar  Samsung teknolojisi ile donatacak

 

Dev işbirliği MSC Cruises’ın yeni nesil MSC Meraviglia ve MSC Seaside gemilerinde Haziran ve Aralık 2017’de başlayacak, ardından yapımı planlanan 7 adet yeni nesil Meraviglia-Seaside sınıfı gemilerde devam edecek.

 

MSC Cruises CEO’su Bay Gianni Onorato bu dev işbirliği ile ilgili, “Samsung teknoloji konusunda dünya lideri. MSC olarak misafirlerimize vaat ettiğimiz gemi deneyimini yaşatabilmek adına en yeni inovasyonları , alanlarındaki en iyi partnerler ile işbirlikleri yaparak sağlıyoruz.  Bu devrimsel konsept ile MSC Meraviglia ve MSC Seaside sınıfı gemilerimiz, tasarım ve mimaride olduğu gibi  teknoloji alanınında da bir üst seviyeye taşınmış olacak. Samsung’un son teknoloji ürünleri ve çözümleri , misafirlerimize yeni nesil akıllı gemilerin en iyilerini sunacak’ dedi.

 

Samsung İtalya Başkanı Bay Carlo Barlocco işbirliği ile ilgili olarak şunları söyledi: Samsung olarak her zaman üst düzey teknolojileri kullanarak, insanların hayat kalitesini arttırmak ve işbirliği yaptığımız şirketleri rekabet ortamında öne geçirmek için çalışıyoruz. MSC Cruises ile yapmış olduğumuz bu işbirliği çözümlerimizin yolcu deneyimlerini nasıl arttırdığını gösteriyor;  sadece LCD ekranlar ve tabletler değil aynı zamanda sağlık merkezindeki ilk yardım teknolojisine kadar gelişmiş çözümlerimizi sunuyoruz.  Bu işbirliği Samsung ve MSC’nin tüm cruise sektörüne yeni bir inovasyon getirmesine yol açacak.

 

———————————————————————————————————————————————————————————————————-

 

 

MSC Cruises Hakkında

Avrupa, Güney Amerika ve Güney Afrika’nın en büyük cruise firması olan MSC Cruises, sektöre kazandırdığı ve kazandıracağı yenilikler, ilgi çekici-farklı destinasyonlarla, dünya cruise turizmine olan katkısını arttırmaya devam ediyor. 12 gemilik filomuzu, 2021 yılına değin filoya katılacak, 7 adet yeni nesil gemimizle, 19 gemilik dev bir filoya dönüştüreceğiz. Yeni nesil gemilerimizde; Cirque du Soleil’in şovları, “Beach Condo” konsepti sayesinde geminin genelinde kendinizi denizle bütünleşmiş hissedeceğiniz son teknoloji dizayn, yenilenmiş ayrıcalıklı MSC Yacht Club hizmetleri, Samsung teknolojisi ile donatılmış yeni nesil gemilerimizde, akıllı robotlarla desteklenmiş hizmetler ve sağlıklı yaşam için hali hazırda dünya devi TechnoGym işbirliğimiz ile gemilerimizde özel eğitmenler, spor imkanlarına sahip olmaktasınız… MSC Cruises Türkiye ile ilgili güncel bilgilere, 444 672 0  numaralı çağrı merkezimizden veya msccruises.com.tr adresimizden ulaşabilirsiniz.