MSC YACHT CLUB

MSC YACHT CLUBSİZE ÖZEL CRUISE SEYAHATİ

MSC Cruises, olağanüstü kalite anlayışıyla dünya çapında ün kazanmıştır. Modern filosunda kullanılan kaliteli ve zevkli malzemeler, İtalyan tasarımcıların dokunuşu ile konforu yaşanabilir hale getirir. Aynı kalitedeki dinlenme ve eğlence seçeneklerini, samimi ve şık servisiyle gurme lezzetlerini MSC Yacht Club'da deneyimleyebilirsiniz.

MSC Yacht Club, tüm bunlara eşsiz bir boyut kazandırarak gemi içinde size özel gemi konsepti sunar. Özel ambiyansı ve marka haline gelen Butler hizmeti ile huzur ve zarafeti ayağınıza getirir.

Sizi hiçbir ayrıntının atlanmadığı bu dünyaya davet ederek, size özel olarak ayrılan Top Sail Lounge'da, The One güneşlenme güvertesi ve yüzme havuzu kompleksimizde şımartıyor, özel restoranımız ve ahşap panellerle döşenmiş özel tasarım suitlerimiz ile mermer banyolarımızda ağırlıyor ve özel hizmetler sunuyoruz.

Her detayında lüks anlayışın ön plana çıkarıldığı MSC Yacht Club konsepti ile MSC Seaview, MSC Seaside, MSC Meraviglia, MSC Preziosa, MSC Divina, MSC Splendida ve MSC Fantasia'da ayrıcalıklı seyahat imkanı yaşayan misafirlerimiz, her anın tadını çıkararak, birinci sınıf spor, dinlenme ve eğlence olanaklarından faydalanıyorlar.


Kişiselleştirilmiş hizmette özel standartlar arayan, anları şık bir kutlamayla taçlandırmak veya sadece birinci sınıf cruise deneyimi yaşamak isteyenler,
MSC Yacht Club dünyasına hoşgeldiniz.