2020 - 2021 KIŞ PROGRAMLARI

2020 - 2021 KIŞ PROGRAMLARI

2020 - 2021 KIŞ PROGRAMLARI

Şimdi maksimum esneklikle yeni seyahat programlarımıza rezervasyon yapın!
YENİ: Akdeniz'in en güzel yerlerini, Karayipler'in sıcaklığını veya Birleşik Arap Emirlikleri'nin büyüsünü ziyaret eden yeni güzergahlarımızı keşfedin ve Sonbahar, Kış ve İlkbahar yolculuklarımızla hayallerinizi gerçekleştirin.

  
MSC Cruises'da gelecekteki tatilinizi tam bir güvence içinde beklediğinizden ve planlayabildiğinizden emin olmak istiyoruz, bu yüzden seyirinizi en esnek koşullarla en uygun fiyatlarla rezerve etmenizi sağlayan Esnek Rezervasyon Programımızı oluşturduk. Kişi başına sadece 50€ depozito ile seyahatinizi şimdi ayırtın ve seyahatinizden 15 gün öncesine kadar ücretsiz olarak yeniden planlayın (Fly & Cruise rezervasyonları için 21 gün). Bu koşullar sadece 31 Temmuz 2020'ye kadar yapılan rezervasyonlar ve 2 Mayıs 2021'e kadar olan yolculuklar için geçerlidir.

  
Bununla birlikte, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) dahil olmak üzere önemli uluslararası ve bölgesel düzenleyici kurumlar tarafından sağlanan yönergeleri karşılamak ve aşmak için tasarlanmış Sağlık ve Güvenlik Önlemlerimizi geliştirdik.