0850 420 96 00
Pzt-Cum 09.00 - 19:00
Cmt 10.00 - 14.00

FLY & CRUISE : GEMİ SEYAHATİNİN YEPYENİ YOLU

FLY & CRUISE : GEMİ SEYAHATİNİN YEPYENİ YOLU

FLY & CRUISE: GEMİ SEYAHATİNİN YEPYENİ ve EN KOLAY YOLU

Seyahat paketiniz sizin adınıza düzenlenirken, siz enfes mutfağı, ışıltılı aktiviteleri ve belirli bir süre içinde sayısız yeri keşfetme fırsatı ile dolu, muhteşem bir seyahatin keyfini çıkarın.

Sıradışı limanlara, egzotik bölgelere ya da yakın destinasyonlara uçun, doğal, kültürel ve tarihi harikulade cazibe merkezleriyle dolu köpüklü kıyıları gezen lüks gemilerimizi keşfedin.

FLY&CRUISE NEDİR?

Gemi seyahatiniz için uçuş ve transfer rezervasyonlarınızı yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Uçuş, transfer ve kabin rezervasyonlarınız şimdi tek bir pakette birleşiyor: FLY&CRUISE

Gemi seyahatiniz ile birlikte uçuş rezervasyonunuzu da yaparken, sizin adınıza tüm detaylara dikkat edeceğiz ve, limana varışınızdan, yolculuğa çıkmak için limandan ayrılışınıza kadar yeterince zaman ayırdığınızdan emin olacağız.

Tek bir rezervasyon kapsamında sunduğumuz Fly&Cruise paketi, tüm tatiliniz için gerekli olan tüm detayları organize eden en kolay ve en pratik yoldur ve tüm düzenlemelerin sizin adınıza organize edilmesinin huzurunu sağlar.

 

UÇUŞ REZERVASYONUNUZU MSC CRUISES İLE YAPTIĞINIZDA;

  • Tercih edebileceğiniz uçuşların saatlerinde esneklik: Seyahatinize göre, sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.
  • Tur programına göre, en son izin verilen varış saatlerini ve en erken kalkış saatlerini hesaba katacağımız için, uçuş alternatiflerinde yalnızca sizin için en uygun olanları size sunarız.
  • MSC Cruises sisteminden rezervasyonu yapılan uçuşlarda yaşanması olası olumsuz durumlarda, uçuş ertelemelerine veya iptallere bakılmaksızın geminize varacağınızı garanti ederiz.
  • Biletinizi kestirdiğinizde, varışınızdaki havalimanı-deniz limanı transferiniz, dönüşünüzdeki deniz limanı-havalimanı transferiniz ücretsiz organize edilmiş olur.
  • Ekonomi, Comfort veya Business Class uçabilirsiniz - seçim sizin!