0850 420 96 00
Pzt-Cum 09.00 - 19:00
Cmt 10.00 - 14.00

MSC Seaview un Christening Törenini İzlemek için Tıklayınız.

MSC Seaview un Christening Törenini İzlemek için Tıklayınız.MSC SEAVIEW TARİHİ CENOVA LİMANINDA GÖZ KAMAŞTIRICI BİR TÖREN İLE HİZMETE GİRDİ


•   Muhteşem gemi, misafirler ile okyanus arasında çok özel bir bağ kurmak üzere, etkileyici Akdeniz stili ile tasarlandı.
•   Geminin isim annesi Sophia Loren, on üçüncü defa bir MSC Cruises gemisinin hizmete girme kurdelesini kesti.
•   MSC Seaview, son 12 ayda denize indirilen, üçüncü MSC Cruises gemisi oldu.

Cenova, İtalya 09 Haziran 2018 – MSC Cruises şirketinin sürekli büyüyen filosunun yeni bayrak gemisi MSC Seaview, yıldız sanatçılar, VIP misafirler, en önemli iş ortakları olan seyahat acenteleri, uluslararası medya kuruluşları ve MSC Cruises ile MSC Group şirketlerinin en üst düzey yetkililerinin katılımıyla gerçek MSC geleneğine uygun bir şekilde isimlendirildi ve suya indirilme töreni gerçekleştirildi. MSC Group şirketlerinin kurucusu aynı zamanda yönetim kurulu başkanı olan Gianluigi Aponte ve MSC Cruises şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Pierfrancesco Vago aileleriyle beraber bu etkinliğe katıldı.

MSC Seaview için düzenlenen bu etkinlik de, yıldız sanatçılarla dolu seremonisi, görkemli şovlar, konuşmalar, havai fişek gösterileri, gala yemeği ve MSC Cruises geleneklerini yansıtan tarzı ile diğer etkinlikler kadar göz kamaştırıcı bir şekilde gerçekleşti.Denizcilikte önemli bir seremoni olan Christening olarak adlandırılan, isim verme ve suya inme töreni İtalyan televizyonlarının yıldızı, İsviçre doğumlu Michelle Hunziker tarafından sunuldu. Değerli sunucu sahneyi, “İtalyan Blues Rock müziğinin babası” Zucchero Fornaciari ile paylaştı. Televizyon yıldızı Lorella Cuccarini ile İtalyan çocuk korosu Piccolo Coro Dell'Antoniano da UNICEF elçileri olarak sahne aldı. UNICEF işbirliğine değinilerek, gelişmekte olan ülkelerdeki çocukların ve onların ailelerinin hayatlarını iyileştirmek için MSC Cruises’un yaptığı değerli çalışmalar vurgulandı. MSC Seaview’un ikiz gemisi olan ve geçtiğimiz Aralık ayında töreni yapılan  MSC Seaside için de  sahne alan dünyaca ünlü Andrea Bocelli’nin oğlu genç belcanto yeteneği, Matteo Bocelli de izleyenleri büyüledi. Matteo Bocelli, geminin mürettebatının onurlandırıldığı, hizmetleri için onlara teşekkür edildiği, önemli bir gelenek olan Mürettebat Geçişi sırasında şarkısını söyledi. 

Geleneksel seremoninin sonuna yaklaşıldığında, geminin isim annesi olan Sophia Loren bizzat ismini verdiği on üçüncü MSC Cruises gemisinin açılış kurdelesini kesti. Sophia Loren, MSC Cruises ailesinin bir parçası olarak, her isimlendirme seremonisinde olduğu gibi, bu defa da etkinliğe bir Hollywood ışıltısı ve stili kattı. 

RESİM GALERİSİ