0850 420 96 00
Pzt-Cum 09.00 - 19:00
Cmt 10.00 - 14.00

REZERVASYON SİZDEN İÇECEK PAKETİ BİZDEN

REZERVASYON SİZDEN İÇECEK PAKETİ BİZDEN


Sunduğumuz yeni teklifimizden faydalanarak 2020 yaz seyahatinizi planlayın! Yeni Dine&Drink kodu altında yaptıracağınız tüm rezervasyonlarınıza içecek paketinizi ücretsiz verelim  !

Paket, bardakta servis sunulan içecekleri ve çeşitli şarapları içermektedir,(beyaz, kırmızı, rose ve köpüklü şaraplar), fıçı bira, maden suyu, soda & meyve suları*

Dilerseniz içecek paketsiz seyahatler için, cruise only Standart Fare kodu ile daha uygun fiyatlarla rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz! 
**Müsaitlik durumuna bağlı olarak fiyatlar artmaktadır.

Dine&Drink kodu altındaki İçecek paketi, iç, dış ve balkonlu kabinlerde, bella veya fantastica deneyimine rezervasyonu yaptıran tüm misafirlere sunulacaktır. Aurea veya Yacht Club deneyimi için rezervasyon yaptıran misafirler ise, kabindeki konaklayan ilk 2 kişi için kişibaşı 100 € tutarında gemide harcama kredisi yüklenecektir. 

Bu promosyon 9 Kasım 2019 - 29 Şubat 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

* D&D paketi, ana restoranlarda öğle ve akşam yemeği saatlerinde ve açık büfede öğle yemeği (11:30 - 16:00 saatleri arasında) ve akşam yemeği (17:30 - 22:30 saatleri arasında) geçerli olacaktır. D&D paketi açık büfe alanının dışındaki özel restoranlarda veya barlarda geçerli değildir. Gemide satın alınamaz. D&D paket sahiplerinin, doğrudan seyahat esnasında veya seyahat acenteleri aracılığıyla seyir öncesinde, seçtikleri bir pakete yükseltilmelerine izin verilir.
 

RESİM GALERİSİ