0850 420 96 00
Pzt-Cum 09.00 - 19:00
Cmt 10.00 - 14.00

STATUS MATCH PROGRAMI

STATUS MATCH PROGRAMI


MSC CRUISES “STATUS MATCH” PROGRAMINI DUYURDU

Belirli Cruise şirketleri ve otellerdeki sadakat programı üyeliğinizi MSC Cruises’ta kullanabilir, indirim ve avantajlardan faydalanabilirsiniz. 

MSC Cruises tarafından belirlenen gemi firması veya otellerin sadakat programına üye iseniz, anında MSC Voyagers Club sadakat programına ücretsiz kaydınız yapılabiliyor ve aynı denklikte bir karta sahip olabiliyorsunuz. Bu kapsamda, yapılacak ilk paket program rezervasyonunda %2,5, “sadece kabin” rezervasyonunda ise %5 indirim kazanılıyor. Bu programa katılarak hem MSC Voyagers Club’a ücretsiz üye olabiliyor, hem de programına göre değişen %15’e varan özel indirimlere sahip olabiliyorsunuz.

MSC Cruises’un üst segment kartı Black Card denkliğinde bir sadakat kart üyeliği eşleştirdiğinizde, birçok ilave avantaja da sahip oluyorsunuz. Bunlardan bazıları; öncelikli olarak gemiye katılma ve gemiden inme, odanızı geç boşaltma imkanı, özel Black Card partisine davetiye, ücretsiz içki  eşliğinde çikolatalı meyve fondüsü ikramı ile MSC Aurea Spa’da 1 saat boyunca ücretsiz termal alan kullanımı.

Eşleştirme programına katılım için, gemi seyahatinden en az 7 işgünü öncesine kadar tüm işlemlerin sonuçlandırılması gerekiyor. Bu nedenle gemi seyahatinin başlangıcından en geç 15 işgünü öncesinden başvuru yapılması tavsiye ediliyor. Mevcut diğer bir markaya ait sadakat kartınızın aslı, fotoğraflı bir doküman veya email ortamında mevcut programınızın hala geçerli olduğunu gösteren bir belge olması ve başvuru formunu doldurmanız yeterli. Belirlenmiş olan cruise firmalarına ve otellere ait, birden çok sadakat programınız var ise, sadakat kartlarının avantajlarını göz önüne alarak, hangi kartınızı eşleştirmek isterseniz onunla eşleştirebiliyorsunuz. 

MSC Cruises tarafından, bu program diğer Cruise şirketleri ve otellerin sadakat kartları sistemi için organize edilmiş, havayolu şirketlerine ait sadakat kartları ise, programın dışında tutulmuş. Status Match programı hakkında, MSC Cruises merkez ofisinden veya yetkili satış acentelerinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Detaylı bilgi :  MSC Cruises Türkiye / 0850 420 96 00 

Başvuru işlemleri için :

  • Eksiksiz doldurulmuş başvuru formu,
  • Sahip olunan üyelik kartının kopyası,

0216 474 56 98 numaralı fax’a yada info@msccruises.com.tr adresine gönderilmelidir.


Başvuru formunu indirmek için
tıklayınız